En İyi 10 Adsense Eklentisi

WordPress blogculara birçok kolaylık saglıyor. Bunlardan biriside WordPress içine Google Adsense reklamları yerlestirme eklentisi. Google Adsense en popüler online içeriksel reklam programı oldu ve uygun bir sekilde, WordPress adsense kazanç arttırmak için kullanılabilir duruma geldi. Şimdi ben de prowordpress sitesinin bizler için hazırladığı bu yazıyı Türkçe’ye çevirirken bazı eklemeler de yapara size sunacağım…

google adsenseWordPress temelli blogunuzda daha çok kazanmanıza hangi yol daha zekice yardım eder? İste bu işi yapabilecek en iyi 10 adsense eklentisi;

Adsense Deluxe Google Adsense veya Yahoo Publisher Network(YPN) reklam kodlarını yazıların içine otomatik olarak ekleyen bir WordPress eklentisi.Bu eklenti sayesinde Adsense reklamlarının renklerini kolayca değiştirebilirsiniz…

Adsense Injection Adsense’nin verdigi kodları bloga karısık olarak yerlestirir.Karısık bir sekilde paragrafları (veya br tagları) yazıların içine adsense kodlarını yerlestirir. Birçok sayfada reklamları gösterir siz bunları belirleyebilirsiniz ve bunları bir yerde toplayabilirsiniz.

Adsense Inline Blog yazılarının içine Google AdSense reklamlarını yerlestirir.

google adsense logo En İyi 10 Adsense Eklentisi

Shylock Adsense WordPress plugin Bu eklentide blogunuzun temasını degistirmeksizin Adsense reklamları ekleyebilirsiniz.”n” günden daha eski yazılarda Adsense reklamları daha farklı sekilde gösterilir sekilde kurulabilen bir eklenti.Örnegin;Yeni bir maddenin tabanında okuyucular için 468*60 boyutlarında reklam yerlestirir, ve ziyaretçileri arama motoru için 7 gün sonra daha büyük boyutta (336*280) bir reklam yerine koyar.

Adsense Beautifier Bu eklenti Adsense reklamlarının iyi görünmesini saglar.Reklamların yanına resim ekleyerek tıklama sayısını arttıyor.Bu eklenti Adsense kurallarına aykırıdır.(ban sebebi)

AdSense Widget for WordPress Sidebar – Adsense kodlarını widget olarak kullanabiliyor.Bunları sidebar’da istediginiz yere yerlestirebiliyorsunuz.

AdRotator WordPress Plugin Adsense reklamlarını diger affilate programlara çeviriyor. Ilan körlügünü azaltmaya yardım ediyor ve farklı formatları ve affilate programları deniyor.

Adsense Earnings WordPress Plugin Adsense kazancınızı WordPress admin panelinden detaylı olarak inceleyebilirsiniz.

AdSense Manager Blogunuzdaki Adsense reklamlarını yönetmeniz için yapılan bir WordPress eklentisidir.Eklenti kodları otomatik olarak üretir ve Widget seklinde kullanabilirsiniz.

AdSense Sharing Revenue and Earnings System Adsense kazancınızı incelemenize müsaade eder ve arkadaslarını ve diger yazarlar ile adsense gelirinizi paylasabilirsiniz.

Author Adsense WordPress Plugin Blog yazarları kendi yazdıkları yazılara kendi Google Adsense Publisher ID’lerini kullanabilmelerine müsaade ediyor.Yazı kimim ise orada o yazarın reklamı gözüküyor.

Author Adsense MU Plugin Özellikle webmasterlara yönelik olan eklenti admin panelinden yapacağınız işlemlerinizi kolaylaştırıyor…

Google Ad Wrap Yazı ve yorumların içine hedef içerigin etiketlerine göre reklam yerleştirmenize yardımcı olur…

Mikro-Pc ailesi bünyesinde yapmış olduğum ilk çeviri yazısını sizlerle paylaşıyorum. Umarım hatalarımı maruz görürsünüz. Fakat eksik yönlerini de söylemekten geri kalmayın lütfen… Ne demişler, değişmeyen tek şey değişimin kendisidir…

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: